+48 696 584 240 biuro@cazador.pl

Cazador
skąd nazwa Naszej Hodowli ???

Otóż z języka hiszpańskiego CAZADOR oznacza łowcę/myśliwego. Nazwa jest wiec spójna z charakterem Naszej Hodowli. Naszą pasją są bowiem psy myśliwskie, wystawiające (do tej grupy należą wyżły – m. in. wyżeł weimarski, seter szkocki gordon).

Miłość to wyżłów tkwiła w Nas od zawsze, jednak na stworzenie profesjonalnej Hodowli zdecydowaliśmy się kilka lat temu. Nasza Hodowla to miejsce stworzone z sercem, gdzie na świat przychodzą czyjeś przyszłe „małe” miłości ;-).

Osobiście hołdujemy słowom M. Siegala:

Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca.

 Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie M. Siegal

Jako hodowcy mamy na względzie utrwalenie założeń dziedzicznych hodowanych ras.  Szczególny nacisk kładziemy na wychów szczeniąt i odpowiednią ich socjalizację, czyli kształtowanie właściwych przyzwyczajeń szczeniąt oraz prawidłowe żywienie i profilaktykę prozdrowotną.

Szczenięta uczą się u Nas prawidłowych kontaktów społecznych, komunikacji wewnątrzgatunkowej, bawiąc się z rodzeństwem nabywają pewności siebie.

Opuszczając Naszą Hodowlę szczenięta są zachipowane, zaszczepione (zgodnie z kalendarzem szczenień), zaopatrzone w książeczkę zdrowia i rodowód. Udzielamy Państwu niezbędnych informacji w zakresie dalszego prowadzenia szczenięcia, żywienia i opieki zdrowotnej.

Zawsze chętnie pozostajemy do Państwa dyspozycji, udzielamy niezbędnych porad i wskazówek.